טעויות נפוצות בבחירת תכשיט

מידה לא נכונה

נכון, חשוב לך להפתיע אותה, אבל איזה מבאס זה לקבל מתנה ולגלות שהמידה לא מתאימה ושצריך ללכת לחנות לתקן אותה?… אפשר לברר את המידה הנכונה גם בלי לערב אותה. אנחנו ממליצים להיעזר במדריכים שהכנו עבורכם, לפי התכשיט הרלוונטי –

איך מודדים טבעת אירוסין?

איך מודדים צמיד טניס?

 

סגנון לא מתאים

טעות נוספת היא לבחור סגנון שנראה יפה בעיניכם (הקונים) במקום לבחור סגנון שמקבלת התכשיט אוהבת

איך יודעים מה היא אוהבת? שואלים את אמא שלה, שואלים את החברה הכי טובה שלה, בודקים בקופסת התכשיטים שלה או ברשתות החברתיות שלה.

 

(לא) לבקש תעודה גמולוגית

תעודה גמולוגית היא בעצם תעודת הזהות של כל יהלום, ולפי הממצאים בה ייקבע המחיר שלו. בתעודה יופיעו כל המאפיינים של היהלום, ביניהם גם: משקל, צבע ונקיון.

כשאתם רוכשים תכשיט עם יהלומים – טבעת אירוסין, צמיד טניס, עגילים, תליונים – חשוב לבקש את התעודה הגמולוגית שלהם כדי לוודא שמה שמבטיחים לכם זה מה שאתם באמת מקבלים.

בנוסף, חשוב לשמור את התעודה הגמולוגית, למקרה שתרצו למכור את התכשיט ולקבל עליו את הערך המלא שלו.

 

הידעתם? הערך של יהלום טבעי לא רק שלא נשחק אלא גם יכול לעלות. זה אומר, שיש סיכוי שכשתרצו למכור את היהלום שלכם תקבלו עליו קצת יותר ממה ששילמתם.

 

בוחרים לבד, בלי להתייעץ עם איש או אשת מקצוע

הידעתם? זהב 24 קראט לא מתאים לייצור תכשיטים מכיוון שמדובר במתכת רכה מדי.

אם אתם לא באים מתחום התכשיטנות או היהלומנות, אל תנסו לבחור תכשיט לבד. חשוב להתייעץ עם איש או אשת מקצוע, לגבי סוג ואיכות המתכת והיהלומים. מה שמתאים לתכשיט אחד, לאו דווקא יתאים לתכשיט אחר. בנוסף, בייעוץ תוכלו לקבל המלצה על מה שהכי מתאים לתקציב שלכם.

התייעצות עם איש או אשת מקצוע תעזור לכם למנוע את רוב הטעויות, אז אל תוותרו על זה.

אנחנו כאן לכל שאלה או התייעצות ומזמינים אתכם לפנות אלינו במייל info@7diamonds.co.il בטלפון או בוואטסאפ

052-3976318 או דרך הטופס הזה